Elżbieta Samosiuk

 

Podstawą mojej pracy jako kosmetyczki są zabiegi Rejuvi. Rejuvi dostarcza unikalną, innowacyjną pielęgnację ciała i skóry.
 1. Rejuvi Fruit Complex Formula (kuracja kwasami owocowymi – leczenia AHA)
  Charakteryzujący się kompleksem AHA wliczając BHA (kwasy beta-hydroksylowe) i systemem dostarczającym liposomy. Zapewnia wyższą skuteczność przy minimalnym podrażnieniu skóry.
 2. Rejuvi Normalizing Formula (Formuła normalizująca – anty-androgenne leczenie pryszczy i krost.)
  Łączy dwa mechanizmy, tj. sterylizację bakteryjną trądzika (usuwanie czopów łojotokowych na porach skóry) i powstrzymanie nadmiernej produkcji hormonu męskiego (androgenu) w skórze, redukując nadprodukcję tłuszczu. Jest to najskuteczniejsze synergiczne (szybkodziałające przy małym zużyciu preparatu) rozwiązanie dla trądzika/krost na skórze.
 3. Rejuvi Peeling Formula (Peeling kwasu mlekowego – mleczko/enzym skórny).
  Charakteryzuje się kwasem mlecznym z kwaśnego mleka i naturalnego kwasu salicylowego i papainy z papai. Zapewnia bezpieczne, skuteczne i wygodne złuszczanie się skóry. Może być użyte w wielu celach: peelingu twarzy, delikatnego polerownia skóry, usuwania oznak trądziku, różnych blizn, rozciągnięć (rozstępów), znamion i brązowych kropek.
 4. Rejuvi „x” cell Vitamin C Complex Serum (Witamina C kompleks).
  Unikalny zestaw witaminy C zawiera wielorakie pochodne witaminy „C” i unikalny ekstrakt botaniczny (bioflavonoid). Nie pozostawia uczucia mrowienia ani suchości, jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skór, wliczając delikatne obszary wokół oczu. Pomaga zapobiegać i usuwa ogólne uszkodzenia, niepożądaną pigmentację, polepsza odcień skóry, zapobiega i zmniejsza ilość pękających naczynek włoskowatych.
 5. Rejuvi Whitening Formula (Formuła wybielająca – leczenie anty-pigmentowe).
  Unikalne nie-hydrochinowe leczenie, stworzone do profesjonalnego użytku. Wykorzystuje najbardziej zaawansowane anty-pigmentowe technologie i jest znacznie lepsze od wszystkich istniejących wybielających produktów.
 6. Rejuvi Conditioning Formula (Formuła warunkowa – likwidacja nadmiernej produkcji łoju)
  Unikalna formuła bardzo dobrze i skutecznie likwidująca produkcję łoju dla cery tłustej i mieszanej. Może być także użyta po leczeniu pryszczy / pieprzyków.
 7. Rejuvi Contour Formula (formuła konturowa – leczenie anty-cellulitowe).
  Bardzo bezpieczne i skuteczne leczenie ciała, redukujące niechciany cellulit i tłuszcz, znajdujący się zwykle na brzuchu, biodrach, udach, ramionach i łydkach.
 8. Rejuvi Spotaway („Krosty precz” – unikalna i innowacyjna technika usuwania brązowych plamek).
  Proste i skuteczne leczenie ciała, mające na celu usunięcie brązowych plamek. Usunięte plamki w większości nie powracają. Stosowane dla małych i ciemnych plamek, a także małych pieprzyków na twarzy.
 9. Rejuvi Unique Anti-aging Eye Treatment & double chin treatment (Unikalne działanie przeciwzmarszczkowe wokół oczu i podwójnego podbródka).
  Kombinacja produktów dająca nadspodziewane rezultaty.
 10. Rejuvi Corrections for Permanent makeup (tattoo) (Korekta permanentnego makijażu „tatuażu”)
  Prosty, skuteczny, szybki i bezpieczny sposób do poprawy niepożądanych „stałych” charakteryzacji, tak jak i tradycyjnego tatuażu ciała.

 

Anna Kalinowska

 

Wykonuję szereg zabiegów kosmetycznych obejmujących stylizację twarzy i paznokci. Więcej informacji pod adresem annakalinowska.zgora.pl.