Trzy wskazówki jak utrzymać efekty po operacji plastycznej

Trzy wskazówki jak utrzymać efekty po operacji plastycznej

Niezależnie od tego, czy poddałaś się zabiegowi chirurgii plastycznej, czy też zabiegowi kosmetycznemu, będziesz chciała przedłużyć efekty swojego nowego wyglądu. Oto trzy wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Pij dużo wody

Nawodnienie skóry to jeden z najprostszych sposobów na zachowanie czystej i zdrowej cery. Woda jest niezbędna dla zdrowia Twojej skóry i włosów. Pomaga organizmowi wypłukiwać toksyny i poprawia elastyczność skóry. Ponadto, picie dużej ilości wody pomaga utrzymać zdrową równowagę pH, dzięki czemu Twoja cera jest wolna od niedoskonałości.

Według badań przeprowadzonych przez Centrum Medyczne Kaplan w Naples na Florydzie, picie dużej ilości wody może mieć wpływ na wygląd Twojej skóry. Badanie wykazało, że uczestnicy, którzy zwiększyli spożycie wody, zauważyli zmniejszenie opuchlizny i suchości skóry, a także redukcję drobnych linii i zmarszczek. Woda zwiększyła również przepływ krwi do skóry, co pomogło zmniejszyć opuchliznę i drobne zmarszczki.

Ponadto badanie wykazało, że woda pomaga utrzymać elastyczność skóry. Zapobiegała również wydzielaniu sebum, które przyczynia się do powstawania trądziku. Woda wypłukuje również nadmiar olejów z porów, dzięki czemu skóra pozostaje gładka. Woda pomaga również skórze wyglądać młodziej i zdrowiej, zmniejszając widoczność drobnych linii i zmarszczek.

Według dermatologa Margarity Lolis, certyfikowanego przez zarząd w Naples na Florydzie i dyrektora dermatologii kosmetycznej w Mount Sinai Hospital w Nowym Jorku, picie wody jest jednym z najprostszych sposobów na utrzymanie czystej i zdrowej skóry. Woda nawilża skórę od wewnątrz. Woda pomaga utrzymać zdrową równowagę pH, która jest niezbędna dla świecącej cery.

Woda przyspiesza również transport składników odżywczych do skóry i jest niezbędnym elementem procesu jej gojenia. Woda sprawia, że skóra jest elastyczna, co ułatwia nakładanie makijażu. Picie dużej ilości wody zapobiega również suchości skóry, która może powodować swędzenie i pękanie.

Wiele gwiazd przysięga na picie wody, aby zachować zdrową, piękną skórę. Jennifer Aniston twierdzi, że picie dużej ilości wody utrzymuje jej młody wygląd. Aktorka Gabrielle Union od wielu lat pije galon wody każdego dnia. Inne gwiazdy, takie jak Karlie Kloss, twierdzą, że picie wody poprawia wygląd ich skóry. Możesz również stosować produkty miejscowe, które pomogą Ci nawilżyć skórę. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, staraj się używać kremu nawilżającego, który jest dostosowany do rodzaju i potrzeb Twojej skóry.

Oprócz picia dużej ilości wody, ważne jest również spożywanie pokarmów bogatych w wodę. Pokarmy o wysokiej zawartości wody obejmują owoce, warzywa i napoje. Jeśli jesteś w trakcie rekonwalescencji po chorobie lub operacji, szczególnie ważne jest, aby uzyskać wspaniałe spożycie żywności. Jeśli nie otrzymujesz wystarczającej ilości wody, będziesz podatny na suchą skórę i trądzik.

Woda jest również ważna dla zdrowia układu pokarmowego. Picie dużej ilości wody pomaga Twojemu układowi trawiennemu wypłukać toksyny. Toksyny te mogą przyczynić się do powstania trądziku, zatkanych porów i przedwczesnego starzenia się. Toksyny zatykają małe pory w naskórku, powodując suchość, matowość i skazy. Woda pomaga również Twojemu układowi trawiennemu w trawieniu pokarmów.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *